Pripravte si kvalitnú domácu šťavu

Pripravte si kvalitnú domácu šťavu

Vylisujte si zo svojho ovocia chutné osvieženie. Pravidelné pitie čerstvých zeleninových a ovocných štiav dodáva telu cenné vitamíny, zlepšuje imunitný systém človeka a pomáha zbaviť sa pocitu vyčerpanosti. Čerstvá šťava vám dodá za krátku chvíľu veľké množstvo energie, takže si ju môžete dopriať na raňajky alebo pred fyzicky namáhavými výkonmi.

Leto v pohári

Leto v pohári

Urobte si letnú exotiku doma pomocou letných kokteilov. Horúce slnečné dni sú už v plnom prúde a k letnému posedeniu neodmysliteľne patria aj limonády a koktaily. Osviežujúce drinky sú zaručeným spôsobom, ako zaujať na párty alebo počas letných horúcich dní. Keď vám niekto povie „leto“, čo sa vám spája s týmto slovom? Dlhé, horúce dni, voda, párty, priatelia, dovolenky a samozrejme svieže kokteily, ktorými si hasíte smäd.

Grilovanie - umenie v potešení

Grilovanie - umenie v potešení

Prvé grilovanie je úzko späté s objavom ohňa. Určite tomu chcela náhoda dopomocť, keď niektorému našemu predkovi, vypadol kúsok mäska na od ohňa rozpálený kameň alebo na žeravé uhlíky.  Vieme si predstaviť to prekvapenie, keď sa začala šíriť naokolo lákavá vôňa pečeného mäsa?!

Vitamínová bomba v podobe kyslej kapusty

Vitamínová bomba v podobe kyslej kapusty

V zime vyžaduje ľudský organizmus zvýšenú potrebu vitamínov. Chýbajúce vitamíny sa snažíme dopĺňať exotickým ovocím, ako sú napríklad kiwi, citróny, pomaranče alebo banány a zabúdame pritom na vynikajúci domáci zdroj vitamínov, akým je kapusta. Kapusta je pre zachovanie zdravia mimoriadne dôležitým zdrojom živín.

Ako si správne vybrať krb alebo krbové kachle ?

Ako si správne vybrať krb alebo krbové kachle ?

Rozmýšľate o domácom krbe? Môžete si ho dopriať aj keď bývate v panelovom byte. Krby na biolieh totiž nepotrebujú komín. V rodinnom dome naopak oceníte krbové kachle, ktoré dokážu vykurovať viac miestností naraz.

© 2019 - 2020 Senzačne s.r.o., system prenájom e-shopu UPgates, Mapa stránky, RSS