Žiadna položka
Fúrik trikrát inak

Fúrik trikrát inak

Nie je fúrik ako fúrik. Sú rôzne prevedenia a rôzne druhy - záhradný, stavebný, od 60 do 210 litrových. Je to určite jedna zo základných vecí, ktoré patria ku každej záhrade. V tomto článku vám však ponúkame nielen fúrik ako pracovný nástroj, ale aj zábavu pre deti a peknú dekoráciu. 

Nožnice na trávu

Nožnice na trávu

Chcete krásny trávnik? Nie vždy naň stačí záhradná kosačka. Do každej škáry sa však dostanú nožnice na trávu - ručné alebo akumulátorové. Pri úprave okrajov, blízko chodníkov, kameňov alebo múrikov sú neoceniteľný pomocníci. 

Nožnice Strend Pro Garden, akumulátorové

Nožnice Strend Pro Garden, akumulátorové

Strihanie stromov je v plnom prúde. Dobré nožnice na konáre sa však hodia po celý rok. Mužské ruky zvládnu skoro každý konár, žena si však môže pomôcť akumulátorovými nožnicami. Produkt Nožnice Strend Pro Garden, akumulátorové na konáre je práve riešením pre slabý stisk alebo pri veľa strihaní. 


Kedy ísť na prútie

Kedy ísť na prútie

Košikárstvo či pletenie korbáčov na Veľkú noc? Oboje sa nezaobíde bez dobrých a dlhých prútov. Kedy je správny čas na ich strihanie, aby boli čo najpružnejšie a čo najlepšie sa s nimi pracovalo?


Ešte to stihneme - predjarný rez stromčekov

Ešte to stihneme - predjarný rez stromčekov

Strihanie stromov je jednou z dôležitých úloh, ktoré sa musia robiť v záhrade. Ak chceme udržať pekný vzrast a bohatú úrodu je potrebné strihať ich každoročne. Je to veľký strašiak pre veľa pestovateľov. Pomôžu nám však tri jednoduché kroky.

Do čoho vysiať priesady?

Do čoho vysiať priesady?

Blíži sa obdobie, keď treba vysievať semiačka na predpestovanie. Dajú sa využiť nádoby z jogurtov a tak zabezpečíme  aspoň ich znova použitie/recyklovanie. Ak túto možnosť nemáme, dajú sa zaobstarať rôzne sadbovače. Ďalším pomocníkom môže byť parenisko alebo miniparenisko podľa priestoru, ktorý chceme využiť. 


Zásady používania pyrotechniky

Zásady používania pyrotechniky

Silvester je tu a čaká nás aj vysvietená noc plná svetlíc, prskaviek, petárd a ohňostrojov na oslavu nového roka. Pri používaní zábavnej pyrotechniky je však potrebné byť opatrný a je dobré dodržať pár zásad. 


Darček pre muža - sada náradia nič nepokazí

Darček pre muža - sada náradia nič nepokazí

Rozmýšľate čo kúpiť manželovi, priateľovi, dedkovi či bratovi. Praktickým darčekom sú sety náradia, ktoré sa ľahko uskladnia v aute, dome či v byte vďaka praktickej brašne či kufríku. To najnutnejšie je vždy poruke a domáci majster nemusí behať do garáže alebo dielne pre jeden skrutkovač, ktorý práve potrebujem.  


Štýlové náradie pre ženy.

Štýlové náradie pre ženy.

Nie len muži sú domácimi majstrami. Ženy taktiež často potrebujú kladivo, kliešte či nejaký skrutkovač. Sada náradia v ružovej farbe v praktickom puzdre poteší v domácnosti, ale napríklad aj v aute preto môže byť praktický darček pre nejednu manželku či partnerku. 

Ďalej