🚚 Doručenie domov od 3,5 €, doručenie na výdajné miesto 1,99 €

Šnorchlovanie s maskou: Vstup do fascinujúceho podmorského sveta

Šnorchlovanie s maskou: Vstup do fascinujúceho podmorského sveta

Šnorchlovanie je jednou z najobľúbenejších vodných aktivít, ktorá umožňuje preskúmať krásy podmorského sveta bez potreby zložitého vybavenia alebo špeciálneho tréningu. V posledných rokoch sa stáva čoraz populárnejším šnorchlovanie s maskou, ktorá pokrýva celú tvár a poskytuje užívateľom niekoľko výhod oproti tradičným šnorchlovacím setom. V tomto článku sa pozrieme na výhody šnorchlovania s maskou, ako si vybrať správnu masku a niekoľko tipov pre bezpečné a zábavné šnorchlovanie.


Čo sa dá ešte zasadiť v júni?

Čo sa dá ešte zasadiť v júni?

Jún je ideálny mesiac pre záhradkárov, ktorí chcú rozšíriť svoju záhradu alebo vysadiť nové plodiny. Hoci je letná sezóna už v plnom prúde, stále je veľa druhov zeleniny, byliniek a kvetov, ktoré môžete v tomto mesiaci úspešne zasadiť. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších možností pre sadenie v júni a poskytneme vám niekoľko tipov na ich úspešné pestovanie.


Balenie do kartónovej striže: Ekologická a efektívna alternatíva

Balenie do kartónovej striže: Ekologická a efektívna alternatíva

V dnešnej dobe, keď sa stále viac zameriavame na udržateľnosť a ochranu životného prostredia, hrá výber baliacich materiálov kľúčovú úlohu. Jedným z inovatívnych a ekologických riešení je balenie do kartónovej striže, známe aj ako skartovaný kartón. Tento materiál, získaný zo starých kartónových škatúľ, ponúka množstvo výhod, ktoré ho robia ideálnym pre rôzne baliace potreby. V tomto článku sa pozrieme na hlavné výhody kartónovej striže a jej využitie v praxi.


Náplň Bestway® FlowClear™ 58475, Polysphere, 100% PET, 500 g, pre pieskové filtrácie

Náplň Bestway® FlowClear™ 58475, Polysphere, 100% PET, 500 g, pre pieskové filtrácie

Udržiavanie čistej a bezpečnej vody v bazéne je kľúčové pre každého majiteľa bazéna. Pre tých, ktorí hľadajú efektívne a ekologické riešenie, sú filtračné guľôčky Bestway® FlowClear™ 58475 ideálnou voľbou. Tieto inovatívne guľôčky, vyrobené zo 100% recyklovateľného PET materiálu, prinášajú mnoho výhod oproti tradičnému piesku, vrátane vyššej účinnosti filtrácie, nižšieho tlaku v systéme a ľahkej manipulácie. V nasledujúcom texte sa podrobne pozrieme na vlastnosti a výhody týchto filtračných guľôčok a prečo by mali byť súčasťou vašej bazénovej údržby.  


Gril Strend Pro Globus, BBQ, na drevené uhlie

Gril Strend Pro Globus, BBQ, na drevené uhlie

Grilovanie je jednou z najobľúbenejších letných aktivít, pri ktorej sa stretávajú rodiny a priatelia, aby si spoločne vychutnali chutné jedlá a príjemné chvíle na čerstvom vzduchu. Výber správneho grilu je kľúčovým faktorom pre úspešné grilovanie a jedným z výborných kandidátov je gril Strend Pro Globus. Tento kruhový gril na drevené uhlie vyniká svojou kvalitou, praktickosťou a atraktívnym dizajnom, ktorý zaručí, že grilovanie bude nielen efektívne, ale aj štýlové. V nasledujúcom texte sa pozrieme na jeho hlavné vlastnosti a výhody, ktoré ponúka.


Púpava: Zlatý poklad prírody

Púpava: Zlatý poklad prírody

Púpava, známa aj pod latinským názvom Taraxacum officinale, je jednou z najznámejších a najuniverzálnejších bylín, ktoré môžeme nájsť v strednej Európe. Táto nenápadná rastlina s krásnymi žltými kvetmi rastie na lúkach, trávnikoch, a prakticky všade, kde nájde trochu pôdy a slnka.


Palacinky na sladko...a na slano.

Palacinky na sladko...a na slano.

Palacinky sú jedným z najobľúbenejších jedál po celom svete, ktoré sa tešia veľkej obľube nielen vďaka svojej jednoduchej príprave, ale aj vďaka nekonečným možnostiam, ako ich dochutiť a podávať. Či už preferujete sladké raňajky, dezert po obede, alebo chutné slané jedlo, palacinky sú ideálnou voľbou, ktorá nikdy nesklame. V tomto článku sa pozrieme na rôzne spôsoby prípravy palaciniek, od klasických sladkých variácií, až po slané kombinácie, ktoré potešia každého gurmána. Objavte s nami nové inšpirácie a recepty, ktoré si zamiluje celá rodina!

Šrotovník Strend Pro, drvič, na obilie, 1300 W

Šrotovník Strend Pro, drvič, na obilie, 1300 W

Elektrický drvič obilnín Strend Pro je určený na mletie obilnín, strukovín, kukurice, ryže a ďalších plodín na šrot, ktorý je určený na kŕmenie zvierat. Disponuje veľmi výkonným motorom s výkonom 1,3 kW a ochranou proti prehriatiu, čo zaručuje vysokú účinnosť a spoľahlivosť. Dokáže zomlieť až 400 kg plodín za hodinu, čím zabezpečuje spoľahlivý zdroj krmiva pre vaše zvieratá.


Ako rozmiestniť stromy v záhrade?

Ako rozmiestniť stromy v záhrade?

Stromy sú kľúčovým prvkom každej záhrady, ktorý poskytuje tieň, ochranu a estetickú hodnotu. Ich správne rozmiestnenie môže mať veľký vplyv na celkový vzhľad a funkčnosť záhrady. Tu sú niektoré praktické rady a tipy, ako správne rozmiestniť stromy vo vašej záhrade.

Ďalej