Žiadna položka

Aha nadchovník!

Aha nadchovník!

Blíži sa nám obdobie plného nosa, tak sa pozrime na túto nenáročnú rastlinky.

Nádchovník poznáme tiež pod názvami Rýmovník, Plektrantus, Plektrant, Kubánske oregano, Mexický eukalyptus, alebo Grécky eukalyptus.


Mäta, nie len letné osvieženie

Mäta, nie len letné osvieženie

Už asi každý z nás počul o tejto bylinke a len málo kto asi neochutnal aspoň mätový čaj, ktorý je naozaj vynikajúci. Aké účinky však má na náš organizmus?


Stroganov

Toto výborné jedlo pochádza z Ruska a je dielom kuchára, ktorý varil v paláci ruskej rodiny Stroganov. Po roku 1861 sa recept rozšíril za hranice Ruska, najmä do Francúzska, kde ho začali pripravovať aj s rôznymi obmenami. 


Čokoládové košíčky plnené slaným karamelom

Čokoládové košíčky plnené slaným karamelom

Ak ste milovník alebo milovníčka čokolády, vyskúšajte spolu s nami úžasné košíčky naplnené lahodným slaným karamelom. Čokoláda a slaný karamel sa výborne doplňajú a vo Vašich ústach vytvoria dokonalú súhru chutí.


Palacinky

Palacinky

Je známe, že palacinky sú rýchle a jednoduché jedlo, ktoré nejde pokaziť, ale je to skutočne tak, ako sa na prvý pohľad zdá??


Oslava lásky doma

Oslava lásky doma

Aj ked' to môže znieť na prvý pohľad nudne, opak je pravdou. Je to skvelá možnosť pripraviť pre drahú polovičku úžasný večer vo vlastnej réžii. 


Chudnutie s úsmevom

Chudnutie s úsmevom

Konečne diéta, vďaka ktorej sa budete aj lepšie citiť, nielen dobre vyzerať. Isto máte skúsenosť, že jedni s druhým veľmi úzko súvisí. Najmä ženy zvyknú smútok zajedať, a to sa rýchlo prejaví na ich postave. Teraz naštastie, v tomto zlozvyku môžete pokračovať, len si treba vybrať tie správne potraviny. Poradíme vám vďaka, ktrorým nielen schudnete ale ktoré zotrú chmáry z vašej tváre.


Ako zvládnuť celiakiu

Ako zvládnuť celiakiu

Celiakia je črevná choroba. V jej dôsledku v tenkom čreve pod vplyvom lepku zanikajú klky. Lepok sa nachádza napríklad v pšenici, raži a jačmeni. Múky, ktoré sa z nich vyrábajú, sa nazývajú tradičné múky. Lepok obsahujú aj produkty pripravené z tradičných múk. Ľudia, ktorí lepok netolerujú, by mali využívať alternatívy k tradičným múkam.