🚚 Doprava zdarma pre objednávky nad 20 €

Žiadna položka
Vianočné formy a vykrajovačky

Vianočné formy a vykrajovačky

Vôňa domácich keksov a sušienok je prítomná počas Vianoc snáď v každej domácnosti a vytvára tu nezameniteľnú atmosféru sviatkov. Formičky a vykrajovačky s vianočnou tematikou nájdeme v zásuvke nejednej gazdinky, či už ich používa na pečenie pre celú rodinu alebo len pre radosť detí. 

Vianočné Svetielka: Lesk a Pôvab Sviatkov

Vianočné Svetielka: Lesk a Pôvab Sviatkov

Vianočné svetielka majú špeciálne miesto v našich srdciach a výzdobe počas sviatkov. Sú symbolom tepla, pohodlia a očarujúcej atmosféry, ktorá sprevádza vianočné obdobie. Bez ohľadu na to, či je vaša vianočná výzdoba tradičná alebo moderná, svetielka pridávajú špeciálny dotyk a lesk, ktorý robí z tohto obdobia najkrajšie obdobie v roku.


Vianočná hviezda

Vianočná hviezda

Vianočná hviezda je krásna a symbolická ozdoba, ktorá hrá dôležitú úlohu počas vianočných sviatkov. Táto tradičná ozdoba sa dá použiť na viaceré spôsoby, a to nielen na vianočný stromček. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete vianočnú hviezdu použiť na ozdobenie vášho domu


Vianočné Vetvičky: Trvanlivý Krásny Vianočný Dekor

Vianočné Vetvičky: Trvanlivý Krásny Vianočný Dekor

Vianočné sviatky prinášajú radost, teplé pocity a tradície zdobenia domov. Jedným z obľúbených a tradičných prvkov vianočného zdobenia sú vianočné vetvičky. Mnoho ľudí sa však rozhodlo pre umelé vianočné vetvičky, ktoré ponúkajú trvanlivosť a jednoduchú údržbu. V tomto blogu sa budeme venovať umelým vianočným vetvičkám a spôsobom, ako ich môžete využiť pri vytváraní krásnej vianočnej atmosféry vo vašom dome.


Mlynček na kávu MagicHome Bracosta

Mlynček na kávu MagicHome Bracosta

Medzi ľuďmi, ktorých poznáte určite nájdete len málo takých, ktorí nemajú radi kávu. Väčšinou sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky. Káva je určite jeden z najobľúbenejších nápojov sveta. Jej najlepšiu chuť si môžete vychutnať, keď je namletá chvíľu pred jej prípravou. Na tento účel skvelo poslúži mlynček na kávu MagicHome Bracosta.


Repik lekársky

Repik lekársky

Repík je asi jednou z najstarších liečivých bylín, je využívaný už viac ako 2000 rokov. Tento klenot na rany a na trávenie nájdeme vo voľnej prírode ale dá sa pestovať aj v záhrade. 


Mätový sirup

Mätový sirup

Máte radi mätu? Na mätový čaj je však príliš teplo. Dobrým nápadom môže byť vynikajúci mätový sirup. V teple vynikajúci s ľadom vo vode a v zime do čaju.


Domáci liek proti hnačke - čučoriedky v rume

Domáci liek proti hnačke - čučoriedky v rume

Nepríjemná situácia, ktorú zažil už snáď každý. Bolenie brucha a hnačka sú veľmi nepríjemné problémy, ktorých sa chceme rýchlo zbaviť. V prípade keď tieto problémy nie sú spojené s teplotou a horúčkou môže pomôcť domaci liek v podobe čučoriedok naložených v rume. 


Čučoriedky

Čučoriedky

Malé modré guľôčky, ktoré milujeme jesť. Zafarbia všetko na modro - ruky, zuby, jazyk a občas aj oblečenie alebo tenisky. Ich skvelá chuť, ktorú milujú nie len deti, nie je však jediným benefitom, ktorí nám čučoriedky prinášajú. Maju veľa zdraviu prospešných vlastností o ktorých vedeli už naše babičky. 

Ďalej