Elektrický odpudzovač - plašič na hlodavce

Elektronický odpudzovač účinný proti myšiam, potkanom a niektorým druhom hmyzu (mravce, pavúky, ploštice). Vysiela ultrazvukové a svetelné signály, ktoré nepriaznivo vplývajú na sluchové ústrojenstvo a nervovú sústavu hlodavcov. Tento zvuk nepočujú ľudia ani niektoré hospodárske zvieratá. Má veľký vplyv na hlodavce, pretože poškodzuje ich základné životné funkcie a vyvoláva medzi nimi stres a nervozitu. Hlodavce prestávajú prijímať potravu, rozmnožovať sa a v konečnom dôsledku opúšťajú územie v dosahu plašiča. Blikajúce svetlo šíri paniku medzi hlodavcami.

Je ekologickým spôsobom ako sa zbaviť hlodavcov, bez použitia chemických látok a jedovatých požerových nástrah. Jeho využitie je v domácnostiacah, kanceláriách, garážach, sladoch a iných budovách. Maximálny efekt dosahuje po 20 dňoch. Spotreba je 7 W a napájanie 220 V. Vhodný pre jednu miestnosť s plochou do 160m2. Perfektné riešenie v prípade problémov s hlodavcami. 

Plašič ultrazvukový na myši tichý na batérie 

Tento ultrazvukový odháňač hlodavcov na 6ks batérií je úplne tichý. Zvuky sú pre ľudí nepočuteľné a teda je idealny do kancelárií, pivníc, malých skladov, garaží. Jeho účinná plocha je 100 m2, životnosť batérií je približne 6 mesiacov. Rozmer prístroja sú 185x88x31mm. 

Plašič ultrazvukový na myši tichý do auta 

Ultrazvukový odháňač myší, potkanov, kun, lasíc a iných škodcov pre automobily má napätie akumulátora na 12V. Neruší bežné elektronické zariadenia ako napríklad autorádio a podobne. Automatické zapapnutie a vypnutie funguje na základe sledovania a vyhodnocovania napätia akumulátora.

Tieto a podobné produkty nájdete v našej ponuke tu