🚚 Doručenie domov od 3,5 €, doručenie na výdajné miesto 1,99 €

Teflónové obrusy majú obrovské výhody - nenasiakavý, odolný voči škvrnám a praktický na udržiavanie. Hodí sa do interiérov, bytov, hotelov, reštaurácií, penziónov, školských jedální či ďalších gastronomických zariadení. Pri veľkom počte stravujúcich je veľmi pravdepodobné, že nie len polievka môže skončiť na stole. Teflónové obrusy sú praktické ale aj elegantné riešenie. 

Pranie a čistenie

Ak sa vám na teflónovom obruse rozlial nápoj stačí ho vyčistíte vlhkou handričkou. Pri väčšom znečistení je najpohodlnejšie ho vyprať pri maximálnej teplote 40°C bez aviváže. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny. Pri správnom praní si teflónový obrus udrží svoje skvelé vlastnosti naozaj dlhú dobu. Pred praním je dôležité obrus očistiť od hrubých nečistôt vlhkou handrou.

Pri praní sa tiež nesmú používať bieliace prostriedky, aby ste nepoškodili jeho farbu. Teflónový obrus sa dá aj chemicky čistiť, ale po dlhšom používaní a pranie v rôznych chemických prípravkoch potom nie je možné garantovať stálosť farieb. Taktiež nie je dobré ho mangľovať vo valcových mandliach alebo sušiť  v bubnovej sušičke. Teflónový obrus radšej sušte ako ostatné prádlo, teda voľne zavesený. Žehlenie s teplotou 150°C potom perfektne obnoví teflónovú úpravu.

Našu ponuku nájdete tu.