🚚 Doprava zdarma pre objednávky nad 20 €

Žiadna položka
Vianočné formy a vykrajovačky

Vianočné formy a vykrajovačky

Vôňa domácich keksov a sušienok je prítomná počas Vianoc snáď v každej domácnosti a vytvára tu nezameniteľnú atmosféru sviatkov. Formičky a vykrajovačky s vianočnou tematikou nájdeme v zásuvke nejednej gazdinky, či už ich používa na pečenie pre celú rodinu alebo len pre radosť detí. 

Ako odomknúť zamrznutý zámok?

Ako odomknúť zamrznutý zámok?

Zimné noci prinášajú vodičom rôzne nemilé prekvapenia. Od nutnosti odhrnúť sneh, ktorí v noci nasnežil, či oškrabať čelné sklo od silnej námrazy alebo až rozmraziť zamrznutý zámok. Niekedy môžeme tiež bojovať so zámkami dverí chalúp a chát, alebo s visiacimi zámkami kôlni a pivníc. Aký je najúčinnejší spôsob ich odomknutia?


Vianočné Svetielka: Lesk a Pôvab Sviatkov

Vianočné Svetielka: Lesk a Pôvab Sviatkov

Vianočné svetielka majú špeciálne miesto v našich srdciach a výzdobe počas sviatkov. Sú symbolom tepla, pohodlia a očarujúcej atmosféry, ktorá sprevádza vianočné obdobie. Bez ohľadu na to, či je vaša vianočná výzdoba tradičná alebo moderná, svetielka pridávajú špeciálny dotyk a lesk, ktorý robí z tohto obdobia najkrajšie obdobie v roku.


Vianočná hviezda

Vianočná hviezda

Vianočná hviezda je krásna a symbolická ozdoba, ktorá hrá dôležitú úlohu počas vianočných sviatkov. Táto tradičná ozdoba sa dá použiť na viaceré spôsoby, a to nielen na vianočný stromček. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete vianočnú hviezdu použiť na ozdobenie vášho domu


Čo je polyresín?

Čo je polyresín?

Pri mnohých exteriérových dekoráciách sa uvádza, že sú vyrobené z polyresínu. Čo je to však za  materiál a čo to znamená pre bežného užívateľa týchto predmetov?


Byť ekologický ľahko a efektívne - dvojité odpadkové koše

Byť ekologický ľahko a efektívne - dvojité odpadkové koše

Najlepšia možnosť ktorú máme je, aby odpad vôbec nevznikol. Keď však už potrebujeme niečo vyhodiť je dôležité odpad separovať. Najčastejšie čo potrebujeme v domácnosti vytriediť od zvyšku odpadu sú plasty. Vynikajúcimi pomocníkmi sú dvojité odpadkové koše - elegantný pomocníci, ktorí nezaberajú viac miesta ako je potrebné a pritom plnia svoju funkciu.


Záhradný nábytok OLÍVIA

Záhradný nábytok OLÍVIA

Ak si potrebujete štýlovo, ale hlavne prakticky zariadiť terasu či altánok je tu pre vás nábytok OLÍVIA. Táto 5-dielna sada z hliníku a polyratanu vyzerá úžasne a slúži či už ako príjemné posedenie alebo aj na vystretie nôh po ťažkom dni. Viac ukážu fotky v tomto článku. 

Rozsvietime záhradu

Rozsvietime záhradu

Každý dvor a záhrada môže byť aj večer rozžiarená krásnymi svetlami a tak príjemným miestom na posedenie. Možností je veľa. Sviece čo odháňajú komáre, alebo aj solárne svetielka rôznych zaujímavých tvarov a využitia. Každému vyhovuje niečo iné. 


Varné sklo SIMAX

Varné sklo SIMAX

Varné sklo od firmy Kavalier, s názvom SIMAX, je svetovo známe pre svoju kvalitu a odolnosť. Môže sa používať v rozsahu +300°C až -40°C v závislosti od výrobku a jeho určenia. Zo skla SIMAX sa vyrábajú varné konvice, zapekacie misy ale aj dojčenské fľaše. Sú široko využiteľné aj vďaka tomu, že sa dajú použiť v mikrovlnnej rúre, na elektrických, plynových a sklokeramických platničkách, v mraziaku, v chladničke, a umývačke riadu. 

Ďalej