Žiadna položka
Správne návyky pri upratovaní

Správne návyky pri upratovaní

Utrieť prach, pozametať, povysávať, uložiť toto, uložiť tamto - málo ľudí má činnosti, ktoré spoločne nazývame upratovanie rado.
V každom dome je ich však nutné urobiť. K tomu, aby sa nám upratovalo ľahšie netreba veľa, len zopár dobrých rád a trochu chcenia. 


Záhradné dekorácie

Záhradné dekorácie

Ak potrebujete oživiť sivé miesto v záhrade je dobré použiť záhradnú dekoráciu. Aj tu je ale dané, menej je niekedy viac a preto je potrebné dobre zvážiť jej veľkosť a funkciu. Vynikajúcim pomocníkom sú dekoratívne kvetináče alebo solárne svetlá rôznych farieb veľkostí či dizajnu.  


Sušiaky na prádlo

Sušiaky na prádlo

Ak je vonku pekne a pofukuje vetrík, nie je nad to, ako sušiť prádlo vonku. Je však potrebné nájsť vhodný sušiak kam ho zavesiť. V záhradách už málokedy nájdeme pripravené zabetónované koli alebo drevené žrde, kde by sme natiahli šnúru. 


Mravce v záhrade

Mravce v záhrade

Mravce v prírode majú svoje miesto a preto nemôžu chýbať ani v záhrade - čistia trávnik od rastlinných a živočíšnych zvyškov, požierajú škodcov, prispievajú k rozšíreniu určitých druhov rastlín a pri vytváraní tunelov kypria pôdu. Keď je však mravcou príliš veľa alebo majú mravenisko na zlom mieste, urobia na čele vrásky nejednému záhradkárovi. 


Umývame sprchový kút

Umývame sprchový kút

Sprchový kút je praktický či už na šetrenie vodou, časom alebo priestorom v kúpeľni, ale nepraktický na umývanie. 


Blíži sa čas vianočného upratovania

Blíži sa čas vianočného upratovania

Blíži sa adventný čas a Vianoce a každá pani domu si chce tieto sviatky užiť v čistom dome či byte so svojou rodinou. Tu máme pomocnííkov, s ktorými to pojde ľahšie. 

Ďalej