🚚 Doručenie domov od 3,5 €, doručenie na výdajné miesto 1,99 €

Žiadna položka
Prečo pomáhať vtákom stávaním vtáčích búdok?

Prečo pomáhať vtákom stávaním vtáčích búdok?

Keď sa rozhodnete umiestniť vtáčie búdky vo vašom dvore alebo záhrade, možno sa pýtate, čo je také dôležité na pomoci vtákom nájsť útočisko. Môže to zdať ako jednoduchý krok, ale zriadenie vtáčích búdok môže mať pre miestnu populáciu vtákov a pre životné prostredie ako celok mnoho prospechov. Poďme preskúmať, prečo je tak dôležité podporovať vtáky vytvorením vhodného prostredia pre hniezdenie.


Vianočné formy a vykrajovačky

Vianočné formy a vykrajovačky

Vôňa domácich keksov a sušienok je prítomná počas Vianoc snáď v každej domácnosti a vytvára tu nezameniteľnú atmosféru sviatkov. Formičky a vykrajovačky s vianočnou tematikou nájdeme v zásuvke nejednej gazdinky, či už ich používa na pečenie pre celú rodinu alebo len pre radosť detí. 

Dušičkový sortiment

Dušičkový sortiment

Blíži sa 1. november a s ním aj návšteva cintorínov a pietnych miest, kde chceme spomínať na našich blízkych. Snáď každý chce, aby boli tieto miesta krásne po celý rok, v tento čas však obzvlášť. Sviečky či vence sú tradičné predmety, ktoré pripomínajú, že z láskou spomíname na svojich blízkych. V našej ponuke ale nájdete aj krásne polyresinové dekorácie, ktoré sú určené do exteriéru. 


Repelent proti kliešťom EFFECT PROTECT 100ml sprej

Repelent proti kliešťom EFFECT PROTECT 100ml sprej

Nepríjemný hmyz vie potrápiť nejedného turistu, záhradníka či dovolenkára. Je dôležité, aby sme sa chránili hlavne pred kliešťami, ktoré sú prenášačmi rôznych ochorení. V domácom prostredí sa dá chrániť napríklad pravidelným kosením trávy. V prírode je lepšie použiť repelent. 


Domáci bublifuk

Domáci bublifuk

Veľké bublinky, ktoré poletujú po celej záhrade sú snom každého dieťaťa. Ale ešte väčšia zábava môže byť s bublifukom, ktorý si vytvoríte sami doma. Z trošku prísad, ktoré nájdete doma môže byť aj plné vedro tekutiny, ktorá zázračne zabaví každé dieťa aj na dlhé hodiny. 


Deň detí

Deň detí

V rôznych krajinách sa deň detí slávi v rôznych termínoch. Najviac známy a používaný je dátum prvý jún. Strávte tento deň so svojimi deťmi. Deti vyrastú rýchlejšie ako si uvedomíme, tak je dôležité tráviť s nimi čas a vytvárať si pekné spomienky. Využime na to napríklad aj tento dátum, kedy sú organizované aj rôzne podujatia a akcie. 


Malí gurmáni

Malí gurmáni

Jeme aj očami a pri deťoch to platí stokrát viac. Keď nechcú naše mále zlatíčka papať pomôže napríklad aj tanier a miska práve pre nich. Hľadanie zvieratka pod polievkou zaujme aj zabaví pri jedle. Alebo pomôže pekná krabička na svačinu, ktorou sa treba pochváliť pred spolužiakmi. Je veľa možností, aby sa zlepšila chuť do jedla aj tých najväčších výmyselníkov. 


Príde sneh? Nevieme, ale...

Príde sneh? Nevieme, ale...

Aké bude počasie sa predpovedá dosť ťažko, ale ak napadne čo i len na jeden deň sneh, treba byť na to pripravený, aby si deti užili aspoň pár hodín naplno. Sane, boby, klzáky - všetko sa hodí pre malých a niečo aj pre zábavu veľkých. 

Ďalej