Chladiaci box primero, set 3 ks 

Sada chladiacich boxov PRIMERO obsahuje tri nádoby s vrchnákmi.
Najväčší chladiaci box v sete má objem 32 litrov, stredný 11 litrov a najmenší 2,5 litra. Tento je zvlášť vhodný na uskladnenie nápojov, ktoré chcete zachovať chladné. Vo veku tejto nádoby sa totiž nachádza nátrubok, pomocou ktorého je možné jednoducho dávkovať vychladený nápoj.

Chladiaci box primero, set 3 ks - 32 L + 11 L + 2,5 L

Všetky tri boxy sú vybavené izolačnou vrstvou z PU peny, ktorá zaisťuje vynikajúce izolačné vlastnosti a dlhé uchovanie potravín v chlade. To je hlavná výhoda týchto boxov. Mnohé lacnejšie modely totiž priestror medzi vonkajším obalom a vnútornou stenou majú vyplnený len vzduchovou medzerou - a tá na dobrú izoláciu sama nestačí.

Okrem toho sú veká dvoch väčších boxov vymodelované do tvaru núdzových stolíkov, ktoré sa dajú používať napríklad v aute či pri pobyte v prírode.
Autochladnička Strend Pro, 2v1

Prenosná autochladnička je určená na chladenie potravín a nápojov alebo na ich uchovanie v teplom stave. Odporúčame potraviny pred vložením do autochladničky dostatočne vychladiť, resp. ohriať, aby ste ich uchovali dlhšie chladené, resp. teplé, po celý čas prevádzky autochladničky. Má 2 funkcie : ohrievanie a chladenie. Zvolený teplotný režim je označený zeleným alebo červeným LED indikátorom. Objem chladničky je 24 litrov.

Autochladnička Strend Pro, 2v1, 24 lit, 230V/12V, PUR izoláciaDobrý nápad na koniec - prineste si chladené pivo alebo zmrzlinu priamo domov

Termomisa

Pracuje na princípe termosky, tzn. že najlepšie plní funkciu plná, a to po dobu cca 4-6 hodín (pokiaľ neodkryjete pokrievku), vďaka hrubej vrstve izolácie.

Uchováva arómy, chuť a nutričnú hodnotu jedla - vyhnete sa opätovnému ohrievaniu jedla na sporáku alebo v mikrovlnnej rúre. Zabránite tak strate chuti a arómy a zachováte pôvodnú nutričnú hodnotu pokrmu.

Šetrná k životnému prostrediu - bez opätovného ohrevu jedla je možné šetriť energiu a čas.