Truhlík na zábradlie RATOLLA

Praktický truhlík na zábradlie z odolného plastu so štruktúrou imitujúcou ratanový výplet. Stačí jednoducho osadiť na zábradlie a tešiť sa zo vysadených kvetov, zelene, ktoré skrášlia Váš domov. Cez stred je delený priehradkou - najširšie zábradlie na aké sa dá nasadiť je 6 cm. Má tvar štvorca s rozmermi 27,2x27,2 cm a výškou 22 cm.Kvetináč závesný RATOLLA

Závesný kvetináč, ktorý chceme predstaviť je tiež zo série RATOLLA  s charakteristickým zahnutým okrajom a textúrou imitujúcou ratanový úplet vyrobený z odolného plastu. Má priemer 21,7 cm a výšku 14,2 cm. Bude ozdobou každého balkóna, terasy či altánku. Pre jednoduchší prístup je v kvetináči otvor pre zalievanie. 


Hnojivo na BALKÓNOVÉ KVETY v tabletách

Hnojivo pre balkónové kvetiny Silva Tabs obsahuje všetky základné prvky (NPK), ďalšie dôležité živiny (Mg, Ca, S) a stopové prvky. Tablety sa v pôde pozvoľna rozpúšťajú a zásobujú rastliny potrebnými živinami po dobu až šiestich mesiacov. Zloženie vyhovuje potrebám kvitnúcich balkónových rastlín – stará sa o ne, aby boli zdravé a krásne. Tablety podporujú tvorbu bohatého koreňového systému rastlín. Benefitom je aj jednoduchá aplikácia. Stačí pridať do kvetináča 1 tabletu na 1 l zeminy tak, aby sa korene rastliny nedotýkali tabliet. Optimálna doba hnojenia: marec až júl. Balenie: 250 g (25 tabliet / 10 g).

Ďalšie kvetináče a príslušenstvo k nim nájdete tu.