Čo to je Wheat Straw?

Surovina, ktorá by sa inak nevyužila, dostala nový život. Zvyšky zozbieraných klasov pšenice sme spracovali do prírodného plastu. Tégliky a fľaše beECO sú bezlepkové a nealergénne.

Slúži, aj keď doslúži

Po zbere pšenica obsahuje vedľajší produkt – lignín. Je dôležitou stavebnou zložkou všetkého dreva a niektorých rastlín. V kombinácii s cukrom môže byť premenený na bioplast odbúraním celulózy, obsiahnutej v pšeničnej slame. To je vítanou vzpruhou pre životné prostredie a celú našu planétu.

beECO

Ochrana ovzdušia s beECO

Koncentrácia oxidu uhličitého v atmosfére je alarmujúca, preto je vítaný každý krok k jej zníženiu. Mysleli sme na budúcnosť našich detí a vytvorili sme značku beECO, s ktorou môžete vykročiť správnym smerom.

Vysoká odolnosť, dlhá životnosť

beECO tégliky, fľaše a shakery odolajú teplotám od -20 °C až do 100 °C. Naplňte ich ľadovou drťou, osviežujúcim džúsom, teplým čajom aj horúcou kávou. Sú pevné a odolné voči zachytávaniu pachov.

Pitím kávy, čaju alebo osviežujúcej limonády z beECO hrnčeka pomáhate prírode. Riad z tohto materiálu môžete používať opakovane, nejedná sa o jednorázovky, ktoré by bolo treba po každom použití likvidovať.

Uplatnenie nájdu všade

Ekologické kelímky beECO z pšeničnej slamy – Wheat Straw – sa skvele hodia do domácnosti, v ktorej ľudia myslia na udržateľnosť našej planéty, na cestovanie a pre pobyt v prírode, aj ako zálohované tégliky na kultúrnych podujatiach. Vďaka pridaniu podielu zdravotne nezávadného potravinárskeho plastu majú beECO tégliky a fľaše veľkú odolnosť a dlhšiu životnosť. Opakovaným niekoľkoročným používaním šetríte prírodu, prírodné zdroje i ovzdušie.

NAKUPOVAŤ