Žiarovka OSRAM® LED GU10 35 (ean8944) 120° 3,2W/2700K Value PAR16
Parametre
| Input | 3.2 W |
|---|---|
| average | 50 mm |
| voltage | 220… 240 V |
| Color temperature | 2700 K |
| Operating temperature range | -20 ° C to 40 ° C |
| Installation in the environment | interior |
| base | GU10 |
| Beam angle | 120 ° |
| mark | OSRAM |
| Design | clear |
| Power equivalent | 35 W |
| dimming | Not |
| Energy consumption | 4 kWh / 1000h |
| Energetic class | A + |
| Light color | Warm white |
| luminous intensity | 230 lm |
| Lifespan | 15000 h |
Stiahnúť
83d70e21bbaf9c895f0fb26be8a345b1.pdf
(pdf, 20.9 kB)



