Žiarovka OSRAM® LED FR 060 (ean3381) non-dim, 8,5W/840 E27 4000K Value CLASSIC A
Parametre
| Input | 8.5 W |
|---|---|
| average | 60 mm |
| voltage | 220… 240 V |
| Color temperature | 4000 K |
| Operating temperature range | -20 ° C to 40 ° C |
| Installation in the environment | interior |
| base | E27 |
| Beam angle | 200 ° |
| mark | OSRAM |
| Design | frosted |
| Power equivalent | 60 W |
| dimming | Not |
| Energy consumption | 9 kWh / 1000h |
| Energetic class | A + |
| Light color | Cold white |
| luminous intensity | 806 lm |
| Lifespan | 10000 h |
Stiahnúť
b1fa7eea57c7284a59b7313034a3229a.pdf
(pdf, 20.8 kB)


