Žiarovka OSRAM® LED GU10 80 (ean8913) 120° 6,9W/6500K Value PAR16
Parametre
| Input | 6.9 W |
|---|---|
| average | 50 mm |
| voltage | 220… 240 V |
| Color temperature | 6500 K |
| Operating temperature range | -20 ° C to 40 ° C |
| Installation in the environment | interior |
| base | GU10 |
| Beam angle | 120 ° |
| mark | OSRAM |
| Design | clear |
| Power equivalent | 80 W |
| dimming | Not |
| Energy consumption | 7 kWh / 1000h |
| Energetic class | A + |
| Light color | Cold daily |
| luminous intensity | 575 lm |
| Lifespan | 15000 h |



