Žiarovka OSRAM® LED FR 040 (ean1066) non-dim, 5,7W/865 E14 6500K Value CLASSIC B
Parametre
| Input | 5 W |
|---|---|
| average | 38 mm |
| voltage | 220… 240 V |
| Color temperature | 6500 K |
| Operating temperature range | -20 ° C to 40 ° C |
| Installation in the environment | interior |
| base | E14 |
| Beam angle | 220 ° |
| mark | OSRAM |
| Design | frosted |
| Power equivalent | 40 W |
| dimming | Not |
| Energy consumption | 6 kWh / 1000h |
| Energetic class | A + |
| Light color | Cold daily |
| luminous intensity | 470 lm |
| Lifespan | 10000 h |
Stiahnúť
ab56e103311d96a1a0640843df6fe85f.pdf
(pdf, 21.1 kB)


