Žiarovka OSRAM® LED FIL 100 (ean8514) non-dim, 11W/827 E27 2700K Value CLASSIC A
Parametre
| Input | 11 W |
|---|---|
| average | 60 mm |
| voltage | 220… 240 V |
| Color temperature | 2700 K |
| Operating temperature range | -20 ° C to 40 ° C |
| Installation in the environment | interior |
| base | E27 |
| Beam angle | 300 ° |
| mark | OSRAM |
| Design | clear |
| Power equivalent | 100 W |
| dimming | Not |
| Energy consumption | 11 kWh / 1000h |
| Energetic class | A ++ |
| Light color | Warm white |
| luminous intensity | 1521 lm |
| Lifespan | 10000 h |
Stiahnúť
599e90d38bf10789429ed081f16d9de1.pdf
(pdf, 21.1 kB)


