Kompresor Worcraft PAC11-180, 1100 W, bezolejový
Bezolejový kufríkový kompresor WORCRAFT PAC11-180 je ideálnym pomocníkom do dielne či na cesty. Vďaka veľkému množstvu rôznych koncoviek si hravo poradí s fúkaním pneumatík motocyklov, bicyklov, áut, terénnych štvorkoliek, lôpt, matracov, nafukovacích člnov, raftov a pod. Výhodou je aj silný motor, ktorý má príkon 1,1kW a vysoký pracovný tlak, nastaviteľný až do 8 bar.
Všetko príslušenstvo, vrátane elektrického kábla, kvalitnej 3 m tlakovej hadice, pištole s manometrom a rôznych koncoviek je šikovne ukryté vnútri kompresora, takže sa Vám nič nestratí. Pohodlné madlo Vám uľahčí prenášanie. Kompresor je vybavený najmodernejším motorom s bezolejovou technológiou. Kontrola oleja, jeho dopĺňanie alebo výmena tak vôbec nie sú potrebné a kompresor je tak vždy pripravený odviesť svoju prácu.
Parametre
| Vzdušník | Not |
|---|---|
| Type | oil-free |
| Weight (kg) | 6.5 |
| Power supply type | from mains (230V) |
| Idle speed | 3,550 min <sup>-1</sup> |
| Power | 1,100 W |
| Maximum pressure | 8 bar |
| Degree of protection | IP20 |
| Suction power max. | 180 l / min |
| Protection class | II |



