🚚 Doručenie domov od 3,5 €, doručenie na výdajné miesto 1,99 €

Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašom sifóne a potrubí.

Nepoškodzuje potrubné systémy a ich tesnenia.
Čistí odpadové potrubie a sifóny.
Odstraňuje zápach a spriechodňuje odpady.
Pri pravidelnom používaní pôsobí ako prevencia, šetrí peniaze za inštalatéra.
Odporúčaný výrobok pre RD, byty a chaty.
Extra účinný – obsahuje 270 miliónov baktérií v 0,5 kg balení.

Prírodný bakteriálny prostriedok pre uvoľnenie a spriechodnenie sifónov a odpadových potrubí.
Activsan Sifón 500g je úplne prírodný a ekologický vysoko účinný biologický prípravok. Je určený k uvoľňovaniu a spriechodňovaniu upchatých a zanesených odpadových potrubí a sifónov. Pri jeho pravidelnom používaní dochádza k odstráneniu nepríjemného zápachu vychádzajúceho zo sifónov alebo odpadových systémov. Pri pravidelnom používaní prípravku Activsan Sifón 500g je ošetrovaný celý systém odpadového potrubie.

Bakteriálna sila
Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už cez 15 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálne sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje). Čím vyšší obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa aj jeho bakteriálne sila. Z toho dôvodu maximalizujeme počet baktérií v každom našom výrobku čím sa zvyšuje jeho účinnosť! Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú extra množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

Návod na použitie
Potrebné množstvo suchej bakteriálnej zmesi nasypte do vlažnej vody v pomere 1 odmerka : 0,5 litra vody. Premiešajte a po 45 min. roztok nalejte do sifónu. Ideálne použitie je večer pred spaním alebo odchodom na víkend. Dávkujte 3 odmerky denne, než dôjde k viditeľnému zlepšeniu. Preventívne dávkovanie je 2 odmerky týždenne.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie
Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín. Prípravok nemá charakter nebezpečeného prípravku pre zdravie človeka v zmysle kritérií zákona č. 163/2001 Z.z.